Opoja.net

Prizren: Babai kanos me armë zjarri djalin e tij

Prizren: Babai kanos me armë zjarri djalin e tij

Një person ka njoftuar në Polici se pas një mosmarrëveshje është kanosur me armë zjarri nga babai i tij.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 09:25, në Prizren.

Policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur dhe është në kërkim policor.

Nuk raportohet për të lënduar.

Me vendimin e prokurorit rasti iniciohet dhe mbetet të hetohet. /PrizrenPress.com/

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net