Prizren: Digjet një shtëpi, lëndohen dy persona

Opoja.net Opoja.net Kronika

Dy persona janë lënduar si pasojë e një zjarri që e ka përfshirë një shtëpi në Prizren.

Viktimat janë të dërguar për trajtim në spital.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Asllan Berisha” në orët e hershme të mëngjesit të së martës.

Nuk dihen arsyet e këtij incidenti.

Zjarrfikësit kanë arritur që ta shuajnë zjarrin, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell OpojaNet

Rasti është duke u hetuar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-