Prizren: Nga pakujdesia e bën për spital këmbësorin me biçikletë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një mashkull është arrestuar në Prizren, pasi nga pakujdesia e vozitjës kishte goditur një biçiklist, i cili është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka goditur biçiklistin mashkull K/Shqiptar i cili është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-