Opoja.net

Prizren: Ngacmoi vajzën në Facebook, përfundon i arrestuar

Ditën e mërkurë, policia ka arrestuar një mashkull i cili për disa muaj rresht ka ngacmuar një vajzë, përmes rrjetit social Facebook si dhe thirrjeve telefonike.

Ngjarja ka ndodhur në Prizren.

297
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Sipas raportit të policisë me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto