Opoja.net

Prizren: Polici dërgohet në spital pas rrahjes

Një zyrtarë policorë është dërguar në spital pasi është sulmuar fizikisht nga një qytetarë. Incidenti sipas raportit zyrtarë ka ndodhur në rrugën Wesli Klark të Prizrenit. Dy zyrtarët policorë kanë ndaluar makinën e të dyshuarit i cili pasi ka rezistuar i ka sulmuar policet “thuhet në njoftim.

I njëjti sqaron se personi i dyshuar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është paraburgosur.

Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

Lëndohet rëndë një fëmijë në këndin e lojërave në Vërmicë

Opoja.net

Prizren/ I vidhet vetura në oborrin e shtëpisë

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net