Opoja.net

Prizren: Polici dërgohet në spital pas rrahjes

Një zyrtarë policorë është dërguar në spital pasi është sulmuar fizikisht nga një qytetarë. Incidenti sipas raportit zyrtarë ka ndodhur në rrugën Wesli Klark të Prizrenit. Dy zyrtarët policorë kanë ndaluar makinën e të dyshuarit i cili pasi ka rezistuar i ka sulmuar policet “thuhet në njoftim.

I njëjti sqaron se personi i dyshuar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është paraburgosur.

85
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto