Opoja.net

Pronari i “Bio Sharrit” Jetmir Spahiu, dhuroi një sasi të topave për KF Aromën

Pronari i Qumështorës BIO SHARRI, Jetmir Spahiu, i cili ka një ndërrmarrje të suksesshme tash e sa vite, nuk i lënë anash asnjeherë kontributin e tij për të ndihmuar në vëndin e tij. Jetmiri këto ditë ka përzgjedhur Klubin e futbollit “Aroma” për të ndihmuar me një sasi të topave të futbollit, shkruan Portali Opoja.net.

“Falenderojmë z.Jetmir Spahiu pronar i Qumështores ,, Bio Sharri,, Kosavë i cili na dhuroi një sasi të topave të futbollit”, janë shprehur drejtuësit e klubit “Aroma”

137

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Mund të jetë një imazh i 13 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mund të jetë një imazh i top dhe bar

 

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto