Opoja.net

Pulë me speca

Kuzhina

Përbërësit:

– 200 gr mish pule; 
– Spec i gjelbër; 
– Salcë domatesh; 
– Salcë hudhëre; 
– 50 gr oriz i zier

Përgatitja me video nga Gurmania:

https://youtu.be/WjELQiRx-wc
Loading...

Mos i humb

Si ta zbusni bukën bajat

Opoja.net

Si gatuhet byreku me presh nga një petë: Racion i shijshëm për gjithë familjen

Opoja.net

Që mishi dhe peshku të mos ju ngjiten në skarë, këtë truk duhet patjetër ta dini

Opoja.net

Mishi, ushqimi kryesor i kosovarëve – ai i pulës, më i preferuari

Opoja.net

Kuzhinieri i famshëm tregon si të përgatisim biftek të përsosur vetë!

Opoja.net

Bukë e zezë pa gluten

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net