Opoja.net

Qëllohet me armë zjarri një person në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person është qëlluar me armë zjarri në rrugën e “Janinës” në Prizren, duke i shkaktuar lëndim të rëndë trupor.

Sipas informatave të viktimës që ia ka dhënë Policisë thuhet se derisa ishte në punishten e një objekti afarist ku punon, kishte shkuar i dyshuari dhe pas shkëmbimit të disa fjalëve i njëjti ka qëlluar me armë zjarri, raporton PrizrenPress.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Policia bën të ditur se në vendngjarje nuk është gjetur asnjë dëshmi përveç një predhë që kishte dëshmuar viktima.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajte.

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto