Opoja.net

Qëllohet me armë zjarri një person në Prizren

Kronika
Qëllohet me armë zjarri një person në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person është qëlluar me armë zjarri në rrugën e “Janinës” në Prizren, duke i shkaktuar lëndim të rëndë trupor.

Sipas informatave të viktimës që ia ka dhënë Policisë thuhet se derisa ishte në punishten e një objekti afarist ku punon, kishte shkuar i dyshuari dhe pas shkëmbimit të disa fjalëve i njëjti ka qëlluar me armë zjarri, raporton PrizrenPress.

Policia bën të ditur se në vendngjarje nuk është gjetur asnjë dëshmi përveç një predhë që kishte dëshmuar viktima.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajte.

Loading...

Mos i humb

Policia shpërndanë mbi 150 persona nga dasma, arreston kryefamiljarin

Opoja.net

Gjykata në Dragash e dënon me 200 euro gjobë të akuzuarin për sulm

Opoja.net

Mungon përfaqësuesi i Komunës së Dragashit, shtyhet seanca për vërtetim të pronësisë

Opoja.net

Arrestohet hajni i lopës në Restelicë të Dragashit

Opoja.net

Rifillon shqyrtimi ndajë deputetit Adem Hoxha, i akuzuar për sulm dhe kanosje

Opoja.net

Dënohet me gjobë i akuzuari që pranoi fajësinë për përdorim të paautorizuar të narkotikëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net