Qentë, macet, shqiponjat dhe peshqit parashikojnë fituesin e finales së Kupës së Botës në Katar 2022

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Finalja e Kupës së Botës FIFA 2022 në Katar midis Argjentinës dhe Francës pritet shumë nga tifozët e futbollit, me të gjithë që pyesin se kush do të jetë fituesi.

Kushdo që fiton do të ngrejë Kupën e tretë të Botës në historinë e vendit.

Tifozët kanë bërë mijëra parashikime, por edhe kafshët e tyre janë bërë virale për parashikimin e fituesit të finales.

Përdoruesit e TikTok ndanë parashikimet e qenve, maceve, breshkave, shqiponjave, peshqve dhe shumë të tjera.

Shumica e kafshëve parashikuan se Argjentina do të jetë fituese e Kupës së Botës 2022.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-