Opoja.net

“Radio Pendimi” Urime festa e Fitër Bajramit!

Ditët e bekuara të muajit te Ramazanit i kaluam, sot jemi në ditën e Fitër Bajramit. Me rastin e kësaj feste shprehim telegarame urime.

Telegram urime për Fitër Bajram nga “Radio Pendimi

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Urojmë që   kjo  festë e madhe, e cila vjen pas Muajit të shejtë e të bekuar  të Ramazanit, muajit të sakrificës, vetëpërmbajtjes, faljes, lutjes dhe përkushtimit ndaj Zotit Krijues, të na udhëheqë në çdo ditë dhe në cdo hap e veprim të jetës sonë, në të mirë të familjeve tona, të afërmve, të shoqërisë dhe në të mirë të kombit.

Me respekt:

Stafi i Radio Pendimit

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto