Rashford shënon super-gol, Man United dyfishon avantazhin ndaj Burnleyt

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United e ka dyfishuar avantazhin 2:0 kundër Burnleyt në takimin e Carabao Cup.

Marcus Rashford ka realizuar gol të bukur në minutën e 57-të, shkruan Demokracia.com.

Sfida po luhet në stadiumin “Old Trafford” dhe është në kuadër të 1/8 së finales.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-