Rashica ia bën “sefte” në Premierligë, i shënon Liverpoolit

Opoja.net Opoja.net Sport

Milot Rashica e ka realizuar golin e parë në Premierligë.

Sulmuesi kosovar e ka kaluar në epërsi Norwichin në ndeshjen ndaj Liverpoolit në udhëtim.

Rashica goditi nga distanca, teksa topi iu devijua për të përfunduar në rrjetë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-