Real Madrid po befasohet nga Leipzig

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Real Madrid e nis në malore sfidën në Gjermani përballë Leipzig.

Të besuarit e trajnerit Carlo Ancelotti u ndëshkuan nga një gol i mbrojtësit Gvardiol në minutën e 13-të, i cili devijoi saktë me kokë dhe mposhti gardianin Courtois.

Nuk vonoi shumë dhe Nkunku ka shënuar në minutën e 18-të për rezultatin 2:0. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-