Opoja.net

Real Madridi po vjen në Kosovë

Për herë të parë në Kosovë, Real Madrid Foundation Clinic sjell trajnerët e akademisë së klubit mbretëror për zbulimin dhe zhvillimin e talentëve të rinj të grupmoshave të ndryshme. Mundësi ideale për të shkëmbyer dhe avancuar në njohuritë, aftësitë dhe metodat e futbollit profesional.

5 ditët më të paharruara të jetës suaj krijohen këtu, andaj rezervoni datat 19-23 korrik, përcjell FrontOnline.

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend