Real Madridi po vjen në Kosovë

Opoja.net Opoja.net Sport

Për herë të parë në Kosovë, Real Madrid Foundation Clinic sjell trajnerët e akademisë së klubit mbretëror për zbulimin dhe zhvillimin e talentëve të rinj të grupmoshave të ndryshme. Mundësi ideale për të shkëmbyer dhe avancuar në njohuritë, aftësitë dhe metodat e futbollit profesional.

5 ditët më të paharruara të jetës suaj krijohen këtu, andaj rezervoni datat 19-23 korrik, përcjell FrontOnline.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-