Renovimi i shkollës së mesme “Ruzhdi Berisha” do ti kushtojë 7 mijë euro Komunës së Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragash ka nënshkruan kontrat me “Greta” Shpk dhe NTSH “Tini” në Prizren për rregullimin e nyjeve sanitare dhe renovimin e shkollës së mesme “Ruzhdi Berisha” në Dragash, shkruan Opoja.net.

Në bazë të dokumenteve të siguruar nga “Opoja.net” shihet se vlera e kontratës mes Komunës së Dragashit  dhe kompaninë në fjalë është 6 mijë e 979 euro.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-