Opoja.net

Reshje e erëra të forta, pezullohet mësimi për nesër

Njoftim

Njoftohen të gjithë nxënësit dhe mësimdhënësit e komunës së Dragashit se për shkak të reshjeve të shumta të borës, erërave të forta dhe rrezikshmërisë që mund të hasin nxënësit gjatë udhëtimit për në shkollë, drejtoria e arsimit në Dragash ka marrë vendim që nesër me datë 06.02.2020 të pezullohet mësimi. Dita e humbur do të zëvendësohet në një ditë të shtunë.
Mësimi i rregullt vazhdon të premten me datë 07.02.2020.

109
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me respekt
Drejtori i Arsimit në Dragash
MSc. Vloran Cenaj

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto