Reshjet e borës vështirësojnë qarkullimin në komunikacion, shkaktohen disa aksidente

Opoja.net Opoja.net Kosova

Reshjet e dendura të borës ka qenë shkaktar i shumë aksidenteve që kanë ndodhur gjatë ditës së sotme në Kosovë, raporton Ekonomia Online.

Disa prej tyre janë shkaktuar në Kaçanik, e disa në Rahovec. Në këtë të fundit, është aksidentuar kamioni që pastronte rrugën Rahovec-Krushë e Madhe, teksa siç shihet në fotografi ka rënë në një kanal.

 

Një aksident tjetër ka ndodhur në Kaçanik, ku janë përfshirë disa vetura, që për fat të mirë aksidenti ka qenë pa fatalitet.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-