Opoja.net

Rikthehen me dy ndeshjet emocionet e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve do të rikthehet sot me ndeshjet eliminatore të 1/16, pas pauzës pas përfundimit të ndeshjeve në grupe, shkruan Sinjali Sport.

Kryendeshja e sotme është Barcelona-PSG që luhet në ‘Camp Nou’ prej orës 21:00.

Kurse në të njëjtin orar, edhe gjermanët e Leipzig luajnë ndaj anglezëve të Liverpool, me ndeshjen që zhvillohet në terrenin neutral të ‘Puskas Arena’ të Budapestit.

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net