Rikthehet baraspesha në “Zahir Pajaziti”, Simonovski barazon për Dritën

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Drita e ka barazuar rezultatin 1:1 në ndeshjen kundër Llapit.

Sulmuesi Marko Simonovski ka realizuar për gjilanasit në minutën e 17-të të përballjes, raporton Demokracia.com.

Sfida po zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” dhe është në kuadër të javës së 14-të në Superligën e Kosovës në futboll./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-