Rikthehet Franca, Giroud shënon supergol

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Franca ka rikthyer epërsinë ndaj Anglisë dhe tash rezultati është 2:1.

Ka qenë Giroud që ka shënuar gol me kokë në minutën e 78-të për rezultatin 2:1. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-