Opoja.net

Rrahet rëndë një person në Prizren

Dy persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht një person në Prizren.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

122
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas pranimit të ndihmës mjekësore, janë dërguar në mbajtje.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto