Opoja.net

Rrahje në Brezne, shkak mosmarrëveshja e pagesës së punës

Rrahje në Brezne, shkak mosmarrëveshja e pagesës së punës

Të dielën tre persona janë përfshirë në një rrahje fizike, në fshatin Brezne.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje lidhur me pagesën për punën e kryer, janë sulmuar dhe janë rrahur mes vete tre të dyshuar meshkuj kombësia shqiptar”, njofton policia.

Si pasojë e lëndimeve tre personat e dyshuar janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin Rajonal Prizren, ku njëri prej tyre është hospitalizuar kurse dy të dyshuarit e tjerë janë liruar.

Me vendimin e prokurorit, pas intervistimit njëri nga të dyshuarit dërgohet në qendrën e mbajtjes./OpojaSot.com

Vaktia e Ramazanit 2021 – 1442 h.

Opoja.net

Xhamitë mbahen të hapura këtë Ramazan

Opoja.net

Fillon vaksinimi në Dragash – Drejtori i QKMF-së e merr i pari

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net