Opoja.net

Rrahje në Brezne, shkak mosmarrëveshja e pagesës së punës

Të dielën tre persona janë përfshirë në një rrahje fizike, në fshatin Brezne.

“Raportohet se pas një mosmarrëveshje lidhur me pagesën për punën e kryer, janë sulmuar dhe janë rrahur mes vete tre të dyshuar meshkuj kombësia shqiptar”, njofton policia.

127
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Si pasojë e lëndimeve tre personat e dyshuar janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin Rajonal Prizren, ku njëri prej tyre është hospitalizuar kurse dy të dyshuarit e tjerë janë liruar.

Me vendimin e prokurorit, pas intervistimit njëri nga të dyshuarit dërgohet në qendrën e mbajtjes./OpojaSot.com

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto