Opoja.net

Rrahje në Brezne të Dragashit, një i lënduar për spital

Rrahje në Brezne të Dragashit, një i lënduar për spital

Në fshatin Brezne të Dragashit ka ndodhur një lëndim i rëndë trupor, ndërsa i dyshuari i këtij rasti është larguar pas incidentit, shkruan “GazetaePrizrenit.net”.

Në raportin e Policisë, thuhet se rasti ka ndodhur mbrëmë, rreth orës 21:30 pas një mosmarrëveshjeje, me ç’rast viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.

Policia nuk ka dhënë hollësi të tjera rreth identitetit të dyshuarve dhe shkakut të konfliktit.

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net