Opoja.net

Rrahje në Dragash, të lënduar e të arrestuar

Policia e Kosovës ka raportuar për një lëndim trupor në Dragash.

Aty pas një mosmarrëveshje, tre persona janë përleshur mes vete, ku si pasojë kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

Lidhur me rastin një i dyshuar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje ndërsa dy të tjerët ende janë në trajtim mjekësor.

Sulmohet infermieri në Dragash – Protestojnë mantelbardhët! (Video)

Opoja.net

MSh nuk ua vazhdon kontratat infermierëve që u punësuan gjatë pandemisë

Opoja.net

Organizimet për nder të Ditës së Çlirimit të Komunës së Dragashit

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net