Opoja.net

Rrokulliset traktori, lëndohen dy persona në fshatin Brezne

Dy viktimat meshkuj kosovarë derisa ishin duke u kthyer nga pylli me traktor, goma e rimorkios kishte dalë nga rruga dhe kishte krisur, ku rimorkio e traktorit ishte rrokullisur duke dal nga rruga.

Në rimorkio të traktorit të mbushur me dru ishin dy viktimat, ku gjatë rrokullisjes se rimorkios kishin pësuar lëndime trupore.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Rasti ka ndodhur të dielen në fshatin Brezne të Dragashit

585

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net