Salim Jenuzi ka filluar të marrë veten pas komplikimeve shëndetësor që ishin shfaqur ditë më parë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Salim Jenuzi ka filluar të marrë veten pas komplikimeve shëndetësor që ishin shfaqur ditë më parë.

Ish-kryetari i komunës së Dragashit Salim Jonuzi ishte dërguar me autoambulancë në spitalin regjional të Prizrenit, burimet e afërta me të thojnë se ish-kryetari dyshohet së është i infektuar me Covid-19.

Gjendja e ish-kryetari të dragashit dhe ish-kreut të PDK-së në Dragash tani më është stabile dhe e monitorushme.

Ai ka filluar të marrë veten pas komplikimeve shëndetësor që kishte pasur ditë me parë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-