Opoja.net

Selim Kryeziu në tri gjuhë i uron mirëseardhje Kadri Veselit në Dragash (Foto)

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Dragash, Selim Kryeziu, në profilin e tij në Facebook ka publikuar disa fotografi dhe një ‘urim mirëseardhjeje’ në tri gjuhë për kryetarin e PDK-së, Kadri Veselin, i cili ka qëndruar sot në Komunën e Dragashit.

Selim Kryeziu ka shkruar me ironi në anglisht, frëngjisht dhe gjermanisht: ‘Mirë se vjen në Dragashin Evropian, KADRYSH!’, duke ia bashkëngjitur këtij ‘urimi’ të tij edhe disa fotografi, ku shihen disa shenja komunikacioni të demoluara dhe prishje të rrugës së asfaltuar, gjatë punimeve nëpër rrugët e Komunës së Dragashit.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Më poshtë i gjeni shkrimin dhe fotot e publikuara nga kreu i LDK-së në Dragash, Selim Kryeziu:

”Welcome to European Dragash
Willkommen bei European Dragash
Bienvenue sur European Dragash
Dobro došli u Evropski Dragaš
KADRYSH”

 

 

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto