Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kryetari aktual i Dragashit, dha kandidati i PDK-së, për të parin e komunës në zgjedhjet e 17 tetorit, Shaban Shabani, ka thënë se gjatë katër viteve ka përmbushur të gjitha zotimet e tij të dhëna në 2017.

“Për këtë mandat kam bërë shumë punë të mira në veçanti në fushën e infrastrukturës, por edhe në premtimet e tjera që i kemi dhënë para qytetarëve siç është blegtoria, bujqësia, turizmi, mirëqenie sociale, administrata, arsimi, shëndetësia, brenda kapaciteteve tona si komunë e Dregashit ne mendojmë që i kemi përmbush të gjitha zotimet para qytetarëve tonë”, tha Shabani, në Prime Time, në Kanal10./Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-