Shakhtar Donetsk – Real Madrid, formacionet startuese

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Janë publikuar formacionet startuese të ndeshjes ndërmjet Shakhtar Donetskut dhe Real Madridit.

Për shkak të luftës në Ukrainë, kjo sfidë e rrethit të katërt të Grupit F në Ligën e Kampionëve luhet në Varshavë të Polonisë, shkruan Demokracia.com.

“Mbretërit” janë lider më nëntë pikë, pesë më shumë se ukrainasit që kanë katër pikë në vendin e dytë, por që iu nevojitet fitorja për të mos rrezikuar këtë pozitë.

Kjo sfidë nis nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Shakhtar Donetsk: Pas pak…

Real Madrid:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-