Shënohen dy gola “ekspres” në ndeshjen Uellsi – Anglia

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Anglia ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen kundër Uellsit.

Marcus Rashford shënoi fillimisht në minutën e 50-të për rezultatin 1:0.

Dy minuta pas tij (52’), shënoi Phil Foden e dyfishoi epërsinë në 2:0.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-