Shënohet edhe goli i katërt në miqësoren Shqipëri – Itali

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kombëtarja e Italisë e ka ngritur avantazhin në 1:3 ndaj Shqipërisë në ndeshjen miqësore.

Grifo ka regjistruar golin e dytë personal dhe të tretin për “Azzurrët” në minutën e 64-të, shkruan Demokracia.com.

Sfida kontrolluese po luhet në stadiumin e stërmbushur “Air Albania” në Tiranë./Demokracia.com/

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-