Opoja.net

Shi e breshër në Opojë (Foto, Video)

Reshjet e mëdha të shiut dhe breshërit kanë rënë para pak qaste në të gjithë fshatrat e Opojës, lexuesit e Portalit Opoja.net kanë dërguar në redaksinë tonë foto dhe video të realizuara nëpër fshatrat e tyre.

Për më tepër shihni videot të realizuar nëpër fshatrat e Opojës, njofton Opoja.net.

14
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Fshati Kosavë, Foto nga Behar Guri.Fshati Kosavë, Foto nga Behar Guri.

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto