Opoja.net

Shkelet një fëmijë në rrugën Dragash–Restelicë

Kronika
Shkelet një fëmijë në rrugën Dragash–Restelicë

Një fëmijë është shkelur me veturë në rrugën Dragash – Restelicë, shkruan Opoja.net.

Në raportin e Policisë thuhet se i dyshuari ma veturë ka goditur një fëmijë i cili ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në emergjencën e Prizrenit dhe me vonë në QKUK për shërim.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar. Rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Opoja.net/

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net

Shërbimi Korrektues ndalon përkohësisht lirimin e të burgosurve gjatë fundjavave

Opoja.net

72 persona në Kosovë vdiqën në aksidente të trafikut në 11 muaj të 2020-ës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net