Shkelet një fëmijë në rrugën Dragash–Restelicë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një fëmijë është shkelur me veturë në rrugën Dragash – Restelicë, shkruan Opoja.net.

Në raportin e Policisë thuhet se i dyshuari ma veturë ka goditur një fëmijë i cili ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në emergjencën e Prizrenit dhe me vonë në QKUK për shërim.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar. Rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-