Opoja.net

Shkelet një këmbësor në Prizren

Kronika
Shkelet një këmbësor në Prizren

Një këmbësor është shkelur me veturë në rrugën “De Rada” në Prizren.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur për shkak të pakujdesisë së vozitësit të veturës.

“Raportohet se i dyshuari mashkull shtetas i Shqipërisë përderisa ishte duke lëvizur me veturën me targa te Shqipërisë, nga pakujdesia ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e Policisë.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net