Shkelet një këmbësor në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një këmbësor është shkelur me veturë në rrugën “De Rada” në Prizren.

Policia njofton se aksidenti ka ndodhur për shkak të pakujdesisë së vozitësit të veturës.

“Raportohet se i dyshuari mashkull shtetas i Shqipërisë përderisa ishte duke lëvizur me veturën me targa te Shqipërisë, nga pakujdesia ka goditur këmbësorin-viktimën mashkull K-Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e Policisë.

Nuk raportohet për të arrestuar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-