Shokohet Liverpool, mposhtet edhe nga Leeds

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Liverpooli ka pësuar edhe humbjen e dytë me radh në Premierligë, shkruan Demokracia.com.

Pasi javën e kaluar u mposht nga Nottingham, këtë herë skuadra e Klopp është mundur nga Leeds me rezultat 1:2.

Padyshim kjo humbje është një shuplakë e madhe për Liverpoolin që tashmë nuk ka asnjë gjasë për titull.

Liverpool është në pozitën e 9 me 16 pikë ndërsa Leeds ka 12 në pozitën e 15-të. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-