Shoqata Bereqeti ndanë 80 pako ushqimore për familje në nevojë në komunën e Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Shoqata Humanitare “BEREQETI” dega në Dragash, nga projekti tanimë tradicional dhe më së i qelluar “Sofra e Ramazanit” dje me datë: 11.04.2023 nga kordinatori i degës, janë shpërndare 80 pako me gjëra ushqimore për 80 familje në nevojë në xhematet e KBI-së Dragash.

Ndihma u është shpërndar nga koordinatori i degës, Samidin ef. Flugaj në bashkëpunim me hoxhallarët e komunës tonë.

Bamirësat Zoti i shpërbleftë me të mirat e Tij!

“BEREQETI”
Dega Dragash
12.04.2023

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-