Shpërthen festa, Spanja përpara, Gjermania buzë eliminimit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Morata ka shënuar gol për Spanjën në minutën e61-të për ta quar në epërsi Spanjën përballë Gjermanisë me rezultat 1:0.

Nesë mbetet ky rezultat atëherë Gjermania do të eliminohet nga Botërori që në fazën e Grupëve që do të ishte hera e dytë radhazi pas atij të 2018-tës në Rusi. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-