Shqipëri – Armeni, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Në ndeshjen e fundit të vitit 2022, Shqipëria do të përballet me Armeninë në ‘Air Albania’, me fillim nga ora 17:30, shkruan Demokracia.com.

Të besuarit e Edoardo Rejës janë të vendosur që ta fitojnë këtë duel, pasi në rast të kundërt do të ishte shumë e vështirë që një vit i tërë të mbyllet pa fitore.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dyja kombëtaret kanë zbuluar formacionin zyrtar:

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-