Shumë armë në duart e qytetarëve

Opoja.net Opoja.net Kosova

Numri i armëve ilegale nëpër duart e kosovarëve vazhdon jetë i lartë. Ky fakt po reflektohet çdo ditë në raportet e Policisë. Vetëm gjatë së martës janë konfiskuar pesë armë të tilla në rajonin e Prishtinës

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-