Opoja.net

Si po shpënzohet buxheti i Komunës së Dragashit

Në emisionin Kapital të Radio Televizionit të Kosovë mbrëmë është mbajtur një debat për Komunën e Dragashit, ku është diskutuar si po shpënzohet buxheti i komunës.

Të pranishem në këtë debat ishin: Salim Jonuzi Kryetari i Komunës së Dragashit (PDK), Bahtjar Berisha Deputet nga ana e LDK-së, dhe Beqir Beqaj gazetarë.

13
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Për të ndejur këtë debatë më poshtë kemi paraqitur emisionin KAPITAL ku mund ta shikoni

(Opoja.net)

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto