Opoja.net

Si ushqehen bletët, pamje në xhirime të ngadalësuara

Kuriozitete
Si ushqehen bletët, pamje në xhirime të ngadalësuara

Qëllimi i kësaj videos është t’ju tregoj botën përreth nesh nga një këndvështrim tjetër dhe edhe më interesant me gjërat me të cilat ballafaqohemi çdo ditë.

Dhe kjo është një nga ato gjërat që ky person ka filmuar. Ai përmes kamerave me rezolucion të lartë, ka filmuar bletët, shkruan Telegrafi.

Bletëve ai i gjuan shurup sheqeri, vë mënyrë që ato ta nuhasin atë dhe të vijnë e të ushqehen, në mënyrë që ai të ketë pamje më të mira, përmes kamerave të tij.

Ndërsa me sy të lirë ne nuk i shohim në detaje se si ushqehen bletët, pamjet nga këto kamera tregojnë një pamje fantastike.

Këto pamje tregojnë në detaje se si ushqehen këto krijesa të bukura, pamje që nuk i kemi parë asnjëherë me sy të lirë. /Telegrafi/

Vetëm 4% e njerëzve në botë arrijnë ta lexojnë ndonjë fjalë në foto, ju çfarë shihni?

Opoja.net

Belgjikë, shitet pëllumbi më i shtrenjtë për 1,6 milion euro

Opoja.net

80% e makinave në të gjithë botën janë njëra nga këto katër ngjyra

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net