Skuadra e Arbnor Mujës e pezullon Nainggolanin, pinte cigare në bankën rezervë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Skuadra e njohur belge, Royal Antwerp e ka pezulluar Radja Nainggolanin për një kohë të pacaktuar. Dhe është një gjest befasues i futbollistit që ka shtyrë klubin të marrë këtë vendim.

Ish-ylli i Interit dhe Romës është parë duke pirë cigare në bankinë gjatë derbit ndaj Standard vikendit që lamë pas.

Antwerp ka njoftuar se e ka pezulluar për një kohë të pacaktuar mesfushorin belg për gjestin e bërë. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-