S’ndalen golat në derbin mes Dritës dhe Ballkanit, shënohet goli i tretë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Drita e ka rikthyer avantazhin 2:1 në derbin e javës kundër Ballkanit.

Marko Simonovski ka realizuar për gjilanasit me kokë në minutën e 50-të të takimit, raporton Demokracia.com

Sfida në Gjilan është në kuadër të javës së 15-të kampionale në Superligën e Kosovës në futboll./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-