“Solid” hap fabrikë në Dragash, kërkon 90 punëtore

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ju njoftoj fabrika “Solid ” , dëshiron të hap një repart të këpucëve në Dragash vetëm me punëtore gra dhe vajza deri ne 90përsona .

Kështu qe ato gra dhe vajza të cilat janë të interesuar menjëherë të shkojnë dhe të lajmërohen në zyrën e punësimit në Dragash ku pasi që t’formohet grupa dhe plotësohet numri do të thirren në takim që të njoftohen me kushtet e punës .Ju lutem shpërndajeni këtë njoftim tek mikeshat tuaja.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-