Sonte fillon edicioni i ri basketbollistik në Kosovë, Bashkimi në Prizren takohet me Vëllaznimin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Skuadra e KB “ Bashkimi”, sonte në kuadër të javës së parë të edicionit të ri basketbollistik në Kosovë, do të jetë nikoqir i skuadrës “ Vëllaznimi” nga Gjakova, e cila është rikthyer në elitën e basketbollit kosovar.

Ndeshja zhvillohet në Palestren e Sportëve “ Sezai Surroi” me fillim nga ora 19:00.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-