Sot fillojnë ligjëratat në Universitetin e Prishtinës

Opoja.net Opoja.net Kosova

Sot pritet të fillojnë ligjëratat në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina”.

Kjo është bërë e ditur në mbledhjen e djeshme të Senatit.

Sipas rektorit Naser Sahiti, ligjëratat do të zhvillohen fizikisht por do të ndahen studentët në grupe dhe duke u respektuar distanca. Një gjë e tillë është diskutuar në mbledhjen e kaluar të Senatit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-