Sot në komunën e Dragashit Shoqëria e bashkuar nga Prizreni ndau 100 pako ushqimore

Opoja.net Opoja.net Opoja

Dragash me datë 2 Tetor 2019 Shoqëria e bashkuar nga Prizreni ndau për familjet në nevoj 100 pako ushqimore.

Pranë ndërtesës së komunës së Dragashit është bër ndarja e 100 pakove ushqimore ku drejtuesit e kësaj shoqate humanitare ndjehen tejet të lumtur për këtë punë që po e bëjnë. Në një postim të publikuar nga drejtuesit e kësaj shoqate humanitare në facebook ata thonë se po e dorzojm Amaneti e kontribueseve.

Aty ku e vlerësojm ne si Shoqatë se është nevoja për ndihmë aty do të shkoi Amaneti i kontribueseve thuhet ndër të tjerash në postimin e tyre të fundit.

Image may contain: 5 people, people standing, outdoor and food

No photo description available.

Image may contain: 1 person, sky and outdoor

Image may contain: one or more people

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-