Sot në organizimin për dhurimin e 128 shtëpive, iu ndanë çelësat dhe 7 familjeve nga Dragashi

Opoja.net Opoja.net Opoja

Sot në manifestimin e organizuar në Prizren për dhurimin e 128 shtëpive, iu ndanë çelësat dhe 7 familjeve nga Komuna e Dragashit.

Falënderojmë shoqatën “Jetimat e Ballkanit” për bashkëpunimin. Komuna e Dragashit është e përkushtuar për një jetë dhe mirëqenie më të mirë për qyetarët që kanë nevojë banimi.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-