Sot u mbajtë takimi i tetë ndërkombetarë i bjeshkeve – Brod 2014

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Sot në opojë u mbajtë takimi i tetë nderkombetare i bjeshkeve të kesaj zone, u mbajtë ne hotel arxhenen në brad. Portali jonë ju ka sjellur disa foto nga ku takim/Opoja.Net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-