Spanja ndëshkon Japoninë, Morata kalon në avantazh iberikët

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Spanja ka mundur të kalojë në avantazh ndaj Japonisë.

Në minutën e 12-të, një top i bukur nga krahu i djathtë i servirur nga Azpilicueta, Morata e ka dërguar mrekullisht në rrjetë pas një goditje me kokë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-